Zé Feszt - Borászati tematikus rendezvény

Zé-Feszt: A Pécsi Tudományegyetem Szőlészeti és Borászati Kutatóintézetének tematikus nagyrendezvénye, az itt kísérletezett Z fajták jegyében, Király Ferenc emlékére.

2019-ben a Pécsi Borozó Adventi Borszalon részeként az ország minden pontjáról érkező tucatnyi pincészet mutatja be a Zenitek, Zengők, Zefírek, Zéták és Zeusok világát.

A Zék sokfélék: friss reduktívak, hordóérleltek, kései szüretelésűek, desszertborok és pezsgők egyaránt, kinek-kinek ízlése szerint.

Akik biztosan itt lesznek:

Csernyik pince (Mátra)
Roland Hajdu (Bükk)
Holdvölgy Experience(Tokaj)
Pécsi Tudományegyetem Szőlészeti és Borászati Kutatóintézet(Pécs)
József Schunk (Pécs)
Stróbl_Borház (Neszmély)
Sümegi Ákos Pincészetes (Szekszárd)
Sándor Zsolt Organikus Szőlőbirtok és Pincészet - Bükki Borvidék (Bükk)

Időpont:
2019. december 7., szombat - 13.00-20.00
Helyszín: Littke Palace Látogatóközpont (Pécs, Szent István tér 12.)

A belépőjegy a Zé Fesztre és az Adventi Borszalon többi eseményére is érvényes, egyetlen jeggyel 7 ország 80 kiállítójának borait, termékeit élehet megkóstolni!

Jegyvásárlás: https://www.jegymester.hu/hun/Production/382625/Pecsi-Borozo-Adventi-Borszalon-2019